Filmy
Downhill, sporty rowerowe
Dziennikarz: Kamil Kasperowicz
Na podstawie: Kamil Kasperowicz

Uprawiasz sport ekstremalny? - nagrywaj chwile warte zapamiętania

Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy pomysł na upominek dla osoby, która fascynuje się sportami ekstremalnymi? Wielce dobrym pomysłem w takich sytuacjach zdecydowanie będą kamery do sportów ekstremalnych. Kiedy osoba, którą pragniesz obdarować, kocha sporty ekstremalne, taki podarunek będzie niewątpliwie rewelacyjnym pomysłem.
Dziennikarz: Dave Heuts

Czy samoloty są bezpieczne?

Kiedy 110 lat temu pomysłowi bracia Wright mieli swój pionierski lot, nikt nie podejrzewał, że startuje nowa doba w historii ludzi. Oto człowiek wzleciał w niebo, urzeczywistniając wielkie marzenia tysięcy. Później marsz technologiczny rozwijał się prężnie – w czasie pierwszej wojny światowej samoloty zostały po raz pierwszy narzędziem do walki.
Dziennikarz: Turistrada.pl

Wybieramy kamerę na narty

Wśród dostępnych obecnie na rynku kamer, przydatnych przede wszystkim uprawiającym sporty ekstremalne, najczęściej wybieraną opcją jest kamera contour. Producent ten dostarczyć może znakomitych rozwiązań, które zachwycają zainteresowanych propozycją klientów. Klienci mają też nierzadko możliwość wypróbowania sprzętu odpowiednio wcześniej, by przetestować oferowane przez producenta opcje. Oferowane dziś przez przetestowane firmy nowatorskie rozwiązania doskonale trafiają w gust i wymagania zamawiających.
Jak zadbać o usta latem?
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jąkanie – jak leczyć?

W 2011 w kinach królował film „Jak zostać królem”, który dochrapał się paru Nagród Akademii i wielkiego uznania na całym świecie. Zawierał on losy króla Jerzego VI, mającego męczącą wadę wymowy. Bojąc się mówić przed tłumem swych poddanych, monarcha postanowił wynająć logopedę. terapia jąkania zakończyła się sukcesem i monarsze udało się ograniczyć nieznośne jąkanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.