Choroba
konsultacja z lekarzem
Dziennikarz: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie udać się po pomoc gdy dokuczają nam różne schorzenia? Sprawdzony doktor we Wrocławiu.

Zaskakująca choroba może nam naprawdę zaburzyć i utrudnić codzienne funkcjonowanie. Oczywiście, wszyscy ludzie powtarzają popularną prawdę, że lepiej przeciwdziałać niż leczyć, ale czasem choroba przychodzi tak szybko i niespodziewanie, że trudno mówić o prewencji, a trzeba koniecznie bardzo szybko przystąpić do reagowania.
Pomoce szkolne dla dzieci
Dziennikarz: Virginia State Parks
Na podstawie: http://www.flickr.com

Choroby, które potrzebują ciągłego wsparcia osprzętu medycznego

W dzisiejszych czasach jedną z ważniejszych kwestii w życiu znacznej części ludzi jest zdrowie. Coraz nagminniej mamy świadomość, jak mało brakuje, żeby je utracić i resztę życia spędzić zmagając się z ciężką chorobą.
lekarz
Dziennikarz: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poważny problem z poruszaniem ręką – kiedy należy zgłosić się do neurologa?

Przeciętny zjadacz chleba tak mocno odsunął się od natury i na co dzień bagatelizuje tak wiele sygnałów wysyłanych przez ciało, że czasami reaguje dopiero na ból wywołany chorobą lub uszkodzeniem ciała, a nie stara się zapobiegać jego wystąpieniu. Jeżeli zdarzają nam się problemy z utrzymaniem filiżanki lub długopisu, jeżeli doskwiera nam mocny ból, wrażenie ciągnięcia czy mrowienia dłoni i dokucza on przede wszystkim w nocy, warto poczytać trochę o tym, czym jest zespół cieśni nadgarstka i niezwłocznie udać się do doktora, który pomoże zdiagnozować naszą dolegliwość i zastosuje stosowne leczenie.
zdrowie
Dziennikarz: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zadbaj o zdrowie z odpowiednimi środkami, regały aptek aż się od nich uginają, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie

Choroba, lub spadek formy potrafi przytrafić się każdemu. Starczy, że trochę spadnie odporność organizmu, a prędko przyplącze się jakaś infekcja albo gorsze samopoczucie. Takie stany stanowią wielką niedogodność, gdyż niweczą codzienne plany oraz nie zezwalają realizować normalnych obowiązków. Pomyślnie o zdrowie można zadbać z właściwymi lekami. W sytuacji, gdy choroba dopadnie nas w nieoczekiwanym momencie i nie ma jak pójść do lekarza, można wspomóc się środkami, które dostępne są w aptekach bez recepty.
usg piersi
Dziennikarz: IQ Medica
Na podstawie: www.iqmedica.pl

Nie można zaniedbywać usg piersi

Dużo opowiada się o tym, że teraz należy przeprowadzać regularne badania, że im szybciej rozpoznamy jakąś chorobę, która się w nas pojawiła, tym szybciej będziemy mogli powrócić do pełni zdrowia oraz dłużej żyć. Do lekarza nie powinniśmy iść jedynie wtenczas, jeśli coś nas zaboli oraz ewidentnie widzimy, że dzieje się coś niewłaściwego.
Kobieta z trądzikiem
Dziennikarz: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Co to jest trądzik dorosłych? Jak powinniśmy z nim walczyć? Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Trądzik u dorosłych zaczęto odróżniać od rodzaju trądziku młodzieńczego, dość niedawno. To choroba, jaka jednakowoż swoimi objawami nie różni się od tego rodzaju, jakie stają się udziałem tej przypadłości związanej z dojrzewaniem płciowym.
lampa do światłoterapii
Dziennikarz: gωen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światłoterapia - znany oraz wypróbowany sposób na depresję zimową

Światłoterapia to sprawdzony sposób na depresję zimową, jaki od wielu lat jest wykorzystywany na depresję zimową. Jest to sposób pewny i bezpieczny, terapia ta jest definitywnie bezbolesna i aby doniosła dostateczne efekty wystarczy zaledwie parę sesji. W światłoterapii użytkuje się specjalną lampę, która dzięki dostarczaniu wybornej ilości światła wywołuje ulepszenie stanu zdrowia u pacjenta.
ciało
Dziennikarz: Centrum Komunikacji Gordona,
Na podstawie: Centrum Komunikacji Gordona,

Olejek z oregano to klasyczny preparat na wiele różnych dolegliwości, dzięki któremu wzmocnimy ciało

Oregano znane i wykorzystywane jako lecznice zioło jest od wielu lat. Robi się z niego specjalny olejek, który doskonale działa na najróżniejsze dolegliwości.
w depresji
Dziennikarz: Arielle Croitor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Metody na przeciwdziałanie depresji zimowej

Mieszkamy w miejscu na globie, w którym - jak sugeruje jeden z popularnych wokalistów - nie ma słońca przez większą część roku, i z tej przyczyny - według niego - zachowujemy się w określony sposób. Z wizją artystyczną można polemizować. Ja na przykład nie zgadzam się z przesłaniem utworu Kazika. W jednym artysta ma jednakże rację - dowiedziono, iż brak blasku słonecznego wpływa znacząco na kondycję zarówno cielesną jak i psychiczną człowieka.
biała perła opinie
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wiele rozwiązań na wybielenie zębów

Stan uzębienia jest jednym z znaczących elementów decydujących o wyglądzie, oraz o zdrowiu całego organizmu. Żeby uśmiech był ładny, oprócz normalnego dbania o higienę uzębienia i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku należałoby odwiedzić dentystę w celu skontrolowania stanu uzębienia.


Wiele rozwiązań na wybielenie zębów

Istnieje dużo rozwiązań na wybielenie zębów, jednak coraz to bardziej powszechne staje się używanie laserów, także lamp hybrydowych wysyłających chłodne niebieskie światło w połączeniu z żelami wybielającymi.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.