Choroba
witaminy dla dorosłych

Już teraz zaopatrz się w odpowiednie witaminy, żeby nie zachorować na grypę i przeziębienie!

Zima nadchodzi wielkimi krokami. Każdy człowiek wyjmuje grube swetry, kurtki , a także czapki z dna garderoby. Spora część osób lubi surową i śnieżną zimę, niestety takich dni w roku nie jest zbyt dużo. W trakcie jesieni zdecydowanie częściej pojawia się deszcz i zimny wiatr.
w depresji
Dziennikarz: Arielle Croitor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Metody na przeciwdziałanie depresji zimowej

Przebywamy w miejscu na globie, gdzie - jak sugeruje pewien z popularnych wokalistów - nie ma słońca przez większość roku, i stąd - według artysty - zachowujemy się w określony sposób. Z wizją artysty można dyskutować. Ja na przykład nie zgadzam się z treścią utworu Kazika. W jednym artysta ma jednak rację - dowiedziono, iż brak słońca wpływa w sposób znaczący na kondycję tak fizyczną jak też psychiczną człowieka.
leczenie światłem
Dziennikarz: Keoni Cabral
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakościowe lampy do światłoterapii jako efektywna walka z depresją

Depresja to choroba, z jaką boryka się teraz istotnie niemało osób. Depresja jest trudną chorobą, jaką powinno się profesjonalnie leczyć, jednak sporo osób zapada na depresję przejściową, sezonową, która jest spowodowana mniejszą ilością światła naturalnego. Taka depresja jest raczej prosta do wyleczenia, a skuteczną metodą łagodzenia jej symptomów jest światłoterapia.
biała perła opinie
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wiele rozwiązań na wybielenie zębów

Kondycja uzębienia jest jednym z znaczących elementów rozsądzających o wyglądzie, oraz o zdrowiu całego ustroju. By uśmiech był piękny, prócz regularnego dbania o higienę uzębienia i jamy ustnej, co najmniej dwa razy w roku należałoby odwiedzić dentystę w celu skontrolowania stanu uzębienia.


Wiele rozwiązań na wybielenie zębów

Jest wiele metod na wybielenie zębów, jednak coraz bardziej modne staje się używanie laserów, oraz lamp hybrydowych przekazujących zimne niebieskie światło w powiązaniu z żelami wybielającymi.
lekarz
Dziennikarz: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znaczenie profilaktyki w świetle ludzkiego zdrowia

Dbanie o swoje zdrowie jest kwestią priorytetową i powinno nam na niej najbardziej zależeć. Jest to klasyczne podejście do stylu życia, gdyż gwarantuje odpowiednią kondycję fizyczną oraz psychiczną przez długie lata. Wystarczy wyobrazić sobie codzienne życie w momencie, gdy zmagamy się z poważną chorobą.
zdrowie
Dziennikarz: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zadbaj o zdrowie z odpowiednimi środkami, regały aptek aż się od nich uginają, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie

Choroba, lub spadek formy potrafi zdarzyć się każdemu. Starczy, że nieco spadnie odporność organizmu, a szybko przyplącze się jakaś infekcja lub słabsze samopoczucie. Takie stany stanowią dużą niedogodność, gdyż niszczą codzienne plany oraz nie zezwalają realizować powierzonych obowiązków. Pomyślnie o zdrowie można zadbać z właściwymi lekami. W przypadku, kiedy choroba dopada nas w nieoczekiwanym momencie i nie ma jak odwiedzić doktora, można wspomagać się specyfikami, które dostępne są w aptekach bez recepty.
lekarz
Dziennikarz: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poważny problem z poruszaniem ręką – kiedy należy zgłosić się do neurologa?

Człowiek tak bardzo odsunął się od natury i na co dzień pomija tak wiele znaków wysyłanych przez ciało, że czasami reaguje dopiero na ból wywołany chorobą albo uszkodzeniem ciała, a nie zapobiega jego wystąpieniu. Jeśli zdarzają nam się problemy z przytrzymaniem w dłoni filiżanki lub długopisu, jeżeli doskwiera nam mocny ból, wrażenie ciągnięcia lub mrowienia dłoni i wraca on głównie w nocy, warto dowiedzieć się, co to jest jest zespół cieśni nadgarstka i niezwłocznie udać się do specjalisty, który pomoże zdiagnozować naszą chorobę i zastosuje stosowne leczenie.
Medycyna naturalna
Dziennikarz: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co

Różnice w podejściu do pacjenta w naturalnej i nowoczesnej medycynie, plusy tradycyjnych metod leczenia.

Choroby od dawna stanowią nieodłączną część naszego życia. Zanim wynaleziono antybiotyki, to na niektóre z nich umierało znacznie więcej ludzi, niż w czasie wojen. Dopiero przełomowe odkrycie naturalnych antybiotyków sprawiło, że choroby spowodowane przez bakterie zaczęły być uleczalne, od tamtego czasu rozpoczęła również epoka współczesnej medycyny.
tabletki

Sposoby na walkę z grypą

Grypa to choroba, która w niezwykłej mierze doskwiera jesienią oraz w zimie. Najmocniej dokuczliwa jest podczas szybkiej zmiany pogody. Gorączka, zakatarzenie, kaszel oraz bóle mięśni i stawów to jedne z z najczęściej spotykanych objawów, które potrafią zepsuć dużo planów, zarazem tych towarzyskich, jak również powiązanych z biznesem. Grypą może się zarazić każdy, w różnorodnych okolicznościach, z tej przyczyny ciężko się przed nią bezproblemowo obronić.
ciało
Dziennikarz: Centrum Komunikacji Gordona,
Na podstawie: Centrum Komunikacji Gordona,

Olejek z oregano to klasyczny preparat na wiele różnych dolegliwości, dzięki któremu wzmocnimy ciało

Oregano znane i wykorzystywane jako lecznice zioło jest od wielu lat. Robi się z niego specjalistyczny olej, który znakomicie działa na najróżniejsze przypadłości.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.