Muzyka
the doors
Dziennikarz: Nicki Spunar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze autentyczni amatorzy rocka?

Jakimi właściwościami wyróżnia się autentyczny fan muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego konkretnego jej rodzaju, taki, który stara się być ciągle otwarty na innowacyjne mody i zagarniać ze świata muzyki jak najwięcej. Czy powinien zaopatrywać się wiele płyt, jeździć na występy, zapisywać się na koncerty? Tak, to ogół, lecz co ponadto.Wiadomo, że prawdziwy meloman nie zadowoli się przegraną wydaniem płyty. Co prawda, nie musi dzisiaj już kupować płyt CD, gdyż rządzą pliki mp3, jednak za taki plik warto wieść opłatę.
gitara
Dziennikarz: Oleh Slobodeniuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Od czego rozpocząć naukę gry na wiośle

Dobierając swoje pierwsze utwory na gitarę, młodzi ludzie zwykle zaczynają od piosenek. W przypadku kilkuletnich dzieci są to z reguły zwykłe proste piosenki znane również naszym rodzicom. Piosenki te znajdują się w kanonie utworów, jakie pojawiają się w śpiewnikach harcerskich i ogniskowych. Są to oczywiście piosenki bardzo proste, używa się do ich grania najprostszych kilku akordów, nawet w sytuacji gdy w oyginale partie gitary są złożone i skomplikowane.
zespół muzyczny

Zespół na bankiet o znacznym doświadczeniu i zaangażowaniu

Wśród aktualnych propozycji najrozmaitszych atrakcji na tematyczne imprezy i bankiety nie brak głównie muzyki. Każdy lubi co innego, więc oferty podkładów i zespołów muzycznych są wysoce zróżnicowane. Ma to wpływ na radość konsumentów z mnogości wyboru. Sporym zainteresowaniem cieszy się szczególnie zespół na bankiet, co dopasowuje swój repertuar do wymagań odbiorców.
prezent
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Już dzisiaj pomyśl, które upominki 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych!

Poszukujesz prezentów dla swoich bliskich? Nie masz pojęcia co mogłoby im sprawić największą przyjemność? Zastanów się, czym zainteresowani są wszyscy członkowie Twojej familii, a na bank uda Ci się wymyślić coś niesamowitego!
koncert
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Grupy ze świata muzyki, które naprawdę odbiły się na światowej muzyce

Funkcjonują takie zespoły ze świata muzyki, które naprawdę rzutują znacznie na międzynarodowej muzyce, a to w sposób znaczny. A niezależnie od tego, jakiego rodzaju nie nagrywałyby muzyki de facto mają możliwość się w stopniu dużym odbić na funkcjonowaniu rynku muzycznego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.