Fitness
siłownia na świeżym powietrzu
Dziennikarz: Brisbane City Council
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rekreacyjny sport

Każdy dobrze wie, że ćwiczenia to zdrowie. Powinniśmy, więc przekonywać młodych ludzi do tego, żeby regularnie ćwiczyli, po pewnym czasie wejdzie im to w nawyk i nie będą w stanie zrezygnować ze sportu w swoim życiu. Jednak, jeżeli chcemy, by nasze dziecko z uśmiechem uprawiało jakiś sport, musimy zaszczepić w nim jak przyjemnie spędzać czas ćwicząc. Sport, jako zabawa da możliwość wyboru dziecku sportu, który lubi najbardziej.
trener osobisty
Dziennikarz: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak układać trening, by odnieść sukces?

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie treningu. Przybiera on zróżnicowane formy, najczęściej jednak są to ćwiczenia na siłowni lub trening biegowy. Przyczyny tego rodzaju decyzji bywają różne, najczęściej występujące z nich to chęć utraty wagi, podwyższenia kondycji oraz zyskania wymarzonej sylwetki.
trener
Dziennikarz: Florent Chretien
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ćwiczenia i treningi są bardzo istotne dla wszystkich — szczególnie dla tych, którzy mają siedzący tryb życia

Wielkim utrapieniem dla dużej części osób, które pragnęłyby trenować, jest ich słomiany zapał. Nie mogą odszukać w sobie motywacji do treningu.
Koktajl
Dziennikarz: Lori Greig
Na podstawie: http://www.flickr.com

Należy obejrzeć profesjonalny poradnik odchudzania

Czy posiadamy odpowiedni poradnik odchudzania? Idealna sylwetka jest niezwykle istotna w obecnych czasach, a przeważnie nawet łączona jest z poczuciem, że dana osoba będzie w stanie zaliczyć sukces.
sport
Dziennikarz: David van der Mark
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dla każdego sportowca szalenie znaczący jest dostęp do profesjonalnych specjalistów medycyny sportowej i masażystów

Uprawianie sportu jest rzemiosłem niesamowicie atrakcyjnym, lecz zarazem jednym z najbardziej narażonych na obrażenia i wielorakie ciężkie schorzenia. Niezależnie od dziedziny zagrożenie nadwyrężenia pewnych części ciała jest wiecznie wysoce prawdopodobne a co gorsza, może wywołać stałą niedyspozycję. Z pewnością troska i stosowne dbanie o ciało jest bazą do tego, by uniknąć niemiłych urazów.
ćwiczenia na świezym powietrzu
Dziennikarz: Sammy Zimmermanns
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zadbać o własną kondycję? Trochę sprawdzonych sposobów na poprawę

Troszczenie się o tężyznę fizyczną to nie jedynie właściwy pomył z uwagi na kwestie zdrowotne, lecz również ze względu na kwestie estetyczne. Smukła sylwetka jak i widoczne mięśnie są niezwykle atrakcyjne, toteż nikogo nie powinno dziwić to, że na siłowniach pojawia się tak wiele osób. Co zrobić, ażeby zatroszczyć się o własną kondycję?
trening obwodowy
Dziennikarz: David Huang
Na podstawie: http://www.flickr.com

Krótko, ekstremalnie, czyli wzmacniający interwał insanity

Insanity to bardzo obciążający nasz organizm trening wytrzymałościowy. Dzięki interwałowym ekstremom, wykonywanym przez co najmniej dwa miesiące budujemy siłę, wytrzymałość i masę mięśniową. Podobnie jak w intensywnych dietach nic nie dzieje się „za darmo”. Ceną jaką trzeba zapłacić jest ogromne poświęcenie i dotrwanie do końca - nie jest to przyjemne zadanie.
Jeśli nie uprawiałeś i nie uprawiasz dowolnego sportu (na poziomie wykraczającym poza absolutne amatorstwo) trening insanity nie będzie właściwy dla ciebie.
Buty sportowe
Dziennikarz: Sneaker
Na podstawie: Sneaker

Czółenka idealnie sprawdzają się na ciepłe dni

Buty sportowe muszą chronić stopę
Jeżeli decydujemy, że pragniemy przez odpowiednie treningi zatroszczyć się o własną sylwetkę, to musimy przyszykować sobie dobry strój, w którym te treningi będą fajniejsze. Pierwszą kwestią, w którą powinniśmy się zaopatrzyć to buty sportowe, które odmienne są do biegania, a odmienne do fitnessu, przez to powinniśmy dokładnie przyjrzeć się tym, które pragniemy kupić.
Szczupła sylwetka, dieta
Dziennikarz: Dmitry Sunagatov
Na podstawie: Fotolia.com

Jak można dbać o siebie, żeby długo cieszyć się zdrowiem, aktywnością i być zadowolonym z życia

Patrząc z zainteresowaniem na siedemdziesięciolatka który biega maratony wiele osób będzie mu zazdrościć zdrowia i kondycji. Jednak nie zdają sobie sprawy, że będzie za tym stała przede wszystkim właściwy tryb życia. Aby przez wiele lat utrzymywać odpowiednią formę i mieć dobre zdrowie nie starczy tylko chcieć, lecz trzeba również zrobić pewne kroki w tym kierunku.
idealne spa w ostrowie wielkopolskim

Masaż - Świetny patent na relaks po treningu

Żyjesz aktywnie, uprawiasz sporty, często trenujesz? Ale czy nie zapominasz o właściwej regeneracji? Aby trening i ćwiczenia mogły przynieść zamierzone efekty, a organizm szybko nabierał siły, trzeba przemyśleć sposób, w jaki odpoczywamy. Najlepiej pamiętać, że nic tak nie koi zmęczonych mięśni jak sesja w saunie lub masaż.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.